Отборите на Сент Етиен и Лил не излъчиха победител в двубоя си от 12-ия кръг на Лига 1. Двубноят на стадион „Жофроа-Гишар” завърши при резултат 1:1.

Домакините поведоха чрез Вахби Хазри в 31-ата минута, който бе точен от дузпа. Съставът на Сент Етиен обаче не успя да запази крехката си преднина до края и през втората част допусна изравняване.

Точката за гостите от Лил донесе Жонатан Иконе. Топката бе центрирана в наказателното поле, където Иконе получи пас с гърди и с премерен удар с левия крак успя да прокара коженото кълбо между купа от футболисти, за да се озове топката в мрежата.

Така Лил пропусна отлична възможност да се изкачи на първата позиция във временното класиране. „Песовете” остават втори на две точки от лидера Пари Сен Жермен. Сент Етиен пък е едва 15-ти с 11 точки в актива си.