Сент Етиен се измъкна с успех след обрат при домакинството на Ним. Момчетата на Жан-Луи Гасет надделяха трудно с 2:1 на "Стад Жофроа-Гишар" с попадение десетина минути преди края.

Победният гол за "зелените" реализира централният нападател Роберт Берич в 79-ата минута. Преди това двата тима си размениха по едно попадение през първата част.

Първо, за Ним точен бе Антонин Бобичон (2'), който матира съперниковия страж с глава след пас на Денис Бонга отдясно. 22 минути по-късно обаче Реми Кабеля се възползва от груба грешка при изнасяне на защитник на Ним, открадна топката и сам срещу вратаря не сгреши за 1:1.

В 79-ата минута дойде и решаващият момент в двубоя. Подаване на Валентин Вада отляво намери Роберт Берич непокрит в наказателното поле на гостите. Вторият от няколко метра единствено чукна във вратата пред себе си за крайното 2:1.

След този успех Сент Етиен пак е 4-ти (49 т.), измествайки Марсилия (48 т.). Ним остава 12-ти с 37 пункта.

Сент Етиен - Ним 2:1

0:1 Антонин Бобичон 2'

1:1 Реми Кабеля 24'

2:1 Роберт Берич  79'