Тимовете на Сент Етиен и Бордо завършиха 2:2 в двубой от 36-ия кръг на Лига 1.

Сблъсъкът на стадион "Жофроа Гишар" предложи атакуващ футбол и 4 гола.

"Жирондинците" откриха резултата в 42-ата минута, след дузпа като Адам Унас вкара от бялата точка. В самия край на полувремето обаче Сент Етиен изравни. Ромен Амума подаде извеждащ пас за Роберт Берич, за когото остана единствено да вкара за 1:1.

В началото на втората част отново "жирондинци" излязоха напред в резултата. При едно центриране в наказателното поле Ярослав Плашил продължи с глава за Гаетан Лаборд, който отблизо не сгреши за 1:2.

Домакините обаче не се предадоха и в 65-ата минута се добраха до ново изравняване.
Тогава при едно разбъркване Венсан Пажо успя да чукне кълбото по посока на вратата и въпреки усилията на стража Седрик Карасо и на негов съотборник, топката все пак премина зад голлинията за 2:2.

В самия край на срещата гостите останаха и в намален състав, след като Никола Палоа бе изгонен от игра.

След това равенство Бордо остава на 4-ото място в класирането с 57 точки. Сент Етиен пък заема 7-ата позиция в таблицата с актив от 50 точки.