Франк Рибери и Жулиен Ескюде се присъединиха към на Франция за световната им квалификация срещу лидерите в групата Сърбия.

И двамата играчи бяха контузени по време на равенството 1:1 срещу Румъния в събота, но ръководството на "петлите" обяви, че вече всичко е нормално и двамата са част от тренировките.

Рибери, който си контузи прасеца, претърпя доста травми в последно време и не успя да впечатли с нищо, когато влезе като резерва в 57-та минута в мача срещу Румъния. Ескюде пък получи контузия в срещата срещу румънците, макар, че успя да вкара гол.

Сърбия води с четири точки на Франция в седма квалификационна група с оставащи само три мача, така че победа за домакините в сряда дава реални шансове за Доменек и отбора му да летят за ЮАР другата година.