Отборът на Рен победи с 3:2 Тулуза в двубой от 11-тия кръг на френската Лига 1. В герой за тима от Бретан се превърна резервата Ян Гбохо, който вкара победния гол в първата минута на добавеното време с първото си докосване до топката.

Домакините с 2:0 до шестата минута след голове на Мбайе Нианг в 3-ата и Адриен Хюну в 6-ата.

Гостите обаче успяха да изравнят чрез Матийо Досеви в 41-ата и Макс Градел от фаул в 84-тата минута.

Домакините все пак стигнаха до победата след бърза атака, която бе завършена от резервата Ян Гбохо с първото си докосване. Той отправи слаб, но прецизен удар и донесе трите точки за тима си.

Така Рен събира актив от 15 точки и са на 10-ата позиция. Тулуза остават 17-ти с 12 точки. В следващия кръг Рен гостуват на Ним, докато Тулуза приемат Олимпик Лион.