Анже стигна до успех с 1:0 при гостуването си на Дижон в среща от първия кръг на Лига 1. Единственото попадение в мача бе дело на Исмаел Траоре в 22-ата минута. Голът бе първият отбелязан във френското първенство за новия сезон, след като вчера Бордо и Нант завършиха 0:0 в първия мач.

Анже можеше да открие резултата още в 36-ата секунда след комичен автогол. След центриране на Думбиа Екуеле-Манга опита да изчисти с удар от въздуха, но той бе толкова неточен, че топката тръгна към вратата на Гомис и се удари в гредата.

Отлична контраатака, минала през Мангани и Фулгини,  доведе до единствения гол в мача. Защитата на домакините бе изненадана след грешка в центъра на терена. Попадението бе логична развръзка на фона на по-добрата игра на Анже, който доминираше.

Дижон нямаше никакви идеи в предни позиции. След почивката тимът на Стефан Жобар заигра малко по-добре, но това не бе достатъчно да стигне до точка.