Отборът на Пари Сен Жермен допусна загуба с 2:3 като домакин на Ница в мач от 33-тия кръг на Лига 1. Поражението е много неприятно, поради факта, че до 83-тата минута парижани водеха с 2:1, но допуснаха пълен обрат само в рамките на 3 минути.

Бакари Коне откри резултата за гостите в 37-мата минута, а резултатът остана такъв до почивката. Пеги Люндула възстанови статуквото в 50-тата минута, а в 77-мата Педро Паулета даде преднина за ПСЖ.

В 83-тата минута Бакари Коне с втория си гол в мача направи 2:2, а само 180 секунди по-късно Хонорато Едерсон оформи крайното 3:2 за Ница.

След поредната загуба ПСЖ се смъкна в зоната на изпадащите с 35 точки, колкото имат и отборите на Страсбург, Ланс и Тулуза, което предвещава страхотна борба за оцеляване до края на шампионата.