ПСЖ победи с 3:0 като гост отборът на Нанси. Това бе най-малкото, с което домакините се отърваха, защото парижани изпуснаха куп голови положения. Още в началото на мача Гаярдо изпусна дузпа. Все пак голмайсторът във френската Лига 1 Педро Паулета откри резултата в 71-та минута. Шест минути по-късно Ким от домакините бе изгонен. В края на мача Фро и Гаярдо донесоха класическия успех за тима на Пол льо Гуен.

Лориен загуби с минималното 0:1 от Тулуза. Голът падна в 54-та минута. Точен от дузпа бе Сезар. Със същия резултат Валансиен загуби от Ница. Националът на Кот д’Ивоар Бакари Коне бе точен от наказателен удар в 30-та минута.

Друга минимална победа записа тимът на Троа над Бордо. Победният гол бе дело на Жилиоти в 67-та минута.

Седан и Оксер не успяха да се победят и завършиха 2:2. Гостите поведоха чрез Никулае в 14-та минута. Домакините успяха да направят пълен обрат. Първо Сертре изравни пет минути по-късно, а в 22-та Джоб даде гол преднина за домакините. Отново Никулае една минута преди края на мача донесе важна точка на своя Оксер.

Сошо нямаше проблеми срещу Льо Ман и го победи с 2:0. Сантош от дузпа и автогол на Йебда добавиха още три точки към актива на домакините.

Утре от 19 часа Монако посреща Ланс, а от 22 часа Марсилия е домакин на Нант.