Отборът на Пари Сен Жермен постигна втора победа при закрити врати на стадион "Парк де пренс", този път в мач от 29-тия кръг на футболното първенство на Франция. Отборът от столицата победи с 3:0 гостуващия Булон сюр Мер и с 40 точки заема 11-то място във временното класиране.

Решението Пари Сен Жермен да играе при закрити врати бе взето, след като през миналия месец запалянко на клуба бе убит при сблъсък между враждуващи групи от привърженици на отбора.

Първият мач при закрити врати бе срещу Оксер, когато парижани победиха Оксер след изпълнение на дузпи и се класираха за полуфинала на турнира за купата на Франция.

Антони Льокоант - защитник на Булон сюр мер, в 26-та минута си отбеляза автогол след удар на Стефан Сесеньон. Две минути по-късно гостите от Булон сюр мер останаха с човек по-малко, след като защитникът им Бакари Сумар бе изгонен за нарушение срещу Гийом Оаро.

Именно Гийом Оаро направи резултата 2:0 в 35-та минута от дузпа, а сръбският нападател на парижани Матея Кежман оформи крайния резултат в 80-та минута - 3:0 за Пари Сен Жермен.