Пари Сен Жермен изненадващо стъпи на криво при гостуването си на Евиан в мач от 16-я кръг на френската Лига 1. Тимът на Лоран Блан бе далеч по-активният на терена, но  въпреки това си тръгна с подвита опашка и с 2 гола пасив, които за домакините реализираха  Кларк Н‘Сикулу  и Моуду Соугу.

Френските шампиони имаха превес във всяко едно отношение на играта, но домакините бяха изключително добре организирани в защита и дебнеха всяка по-удобна ситуация за гол. Попадението дойде едва след 75 минути игра. Кларк Н‘Сикулу се разписа и даде аванс на своя тим.

Три минути преди края падна и вторият гол за Евиан, а с това окончателно бяха убити надеждите на парижани за обрат. Сенегалецът Моуду Соугу се разписа 2:0 и с това оформи крайния резултат.

В класирането, въпреки загубата, ПСЖ продължа да е на върха с 37 точки, а Евиан заема 15-о място с 19 пункта.