Хърватският вратар на Спартак Москва Стипе Плетикоса с блестящите си намеси помогна на московчани да удържат нулево равенство при гостуването на Спарта Прага.

Чехите диктуваха събитията през целия мач, но така и не успяха да превземат вратата, пазена от Плетикоса.

За Спарта цял мач игра бившият десен защитник на ЦСКА Радослав Забавник.

В края на първото полувреме привържениците на Спартак започнаха да хвърлят бомбички и други предмети по терена, но до по-сериозен инцидент не се стигна след намесата на пражката полиция.

Отборът на Тулуза, отстранил ЦСКА в първия кръг на турнира, продължава без спечелена точка след третия кръг на груповата фаза. Французите се закотвиха на последното място в група Е след загуба от ФК Цюрих с 0:2.

Хану Тихинен откри резултата за швейцарците в 40-а минута, а Рафаел оформи крайното 2:0 в средата на второто полувреме. С тази победа ФК Цюрих излезе еднолично начело в класирането на група Е.