Отборът на Оксер допусна поражение като домакин на Нанси с 1:2 в мач от 15-я кръг на френската Лига 1. Гостите поведоха в резултата още в 25-та минута на мача с попадение на Андре Луис. След още 10 минути игра Бирса изравни и Оксер запази шансове на трите точки, но всичко това се изпари след почивката, след като футболистите на Нанси реализираха още две попадения.

В 51-та минута Уадду направи резултата 1:2, а в самия край на двубоя Хаджи оформи крайното 1:3. Преди съдията на мача да свири край на двубоя, само за цвят, Нанси остана с човек по-малко на терена, но това не оказа влияние за крайния успех.

В друг мач от Лига 1 Булон с 10 души победи Ланс с 2:1, но въпреки това остава в зоната на изпадащите.

Последният в класирането Гренобъл също постигна успех и спечели още три точки (като досега имаше само три) в актива си. Аутсайдерът във Франция се наложи с минималното 1:0 над Тулуза.