Оксер победи Дижон с 3:2 след продължения в мач от 1/16-финалите в турнира за Купата на Франция. Двубоят между двата тима от Лига 2 бе много драматичен, а Оксер стигна до успеха с попадение в продължението на второто продължение.

Домакините поведоха с 2:0 след голове на Аит-Бен-Идир в 34-а и на Нтеп в 64-а минута. Дижон обаче успя да изравни с попадения на Беренгер в 66-а и на Жулио Таварес в 82-а минути.

Мачът влезе в продължения и изглеждаше, че ще има дузпи, когато в добавеното време на второто продължение Китамбала реализира победния гол за Оксер. На 1/8-финалите Оксер ще бъде домакин на Рен.

В друг мач от турнира Кан надигра Плабенес с 1:0 с попадение на Зибири в 28-а минута. В следващия етап Кан е домакин на Монпелие.