Нант направи невероятен обрат срещу Бордо, за да се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на Франция. „Канарчетата“ спечелиха с 4:3 след продължения гостуването си на „Матмут Атлантик“. „Жирондинци“ допуснаха два гола в рамките на три минути от 115 до 118 и отпаднаха от надпреварата.

Баму изведе Нант напред в резултата още в 6-та минута.

Кривели успя да изравни резултата в 22-та минута.

Бордо обърна развоя на срещата в 51-та минута, когато Бийоко Поко се разписа и направи резултата 2:1.

Домакините не успяха да задържат дълго време преднината си. В 65-та минута Сигторсон бе точен и направи резултата 2:2.

Двата отбора не успяха да решат спора помежду си в редовното време и се стигна до продълженията.

Бордо успя да излезе отново напред в резултата в 98-та минута след гол на Малкълм.

Нант обаче нанесе своя удар в заключителните минути на продълженията. Аудел изравни резултата в 115-та минута, а Алехандро Бедоя донесе крайния успех на Нант в мача с попадение в 118-та минута.

Така Нант се класира за четвъртфиналите на турнира.

Сент Етиен елиминира Троа с 2:1 след продължения и се класира за четвъртфиналите на надпреварата.

Танане изведе „зелените“ напред в резултата в 62-та минута.

Ниве отбеляза изравнителното попадение за Троа в 78-та минута.