Тимовете на Нант и Сент Етиен не успяха да се победят и завършиха наравно при резултат 2:2. Гостите трябва да съжаляват, след като пропиляха аванс от 2:0 и прекъснаха перфектната си серия от три победи без допуснато попадение от началото на сезона.

Сент Етиен поведе още във втората минута, когато Адил Аушиш отблизо засече в мрежата ниско подаване от дясно на Иван Нею Нупа.

В средата на втората част Иван Масон удвои с чудесен удар от левия ъгъл на наказателното поле.

В 71-ата минута обаче нигериецът Моузес Симон намали, след като засече отблизо на празна врата отлично ниско центриране от дясно към далечната греда на Денис Апия.

Четири минути преди края Нант успя да стигне и до равенството. Удар от дистанция на Андрей Жирото се отклони от играч на гостите, залъга вратаря Джеси Мулен и се отби от страничната греда, а резервата Рено Едмон отблизо направи добавка за крайното 2:2.

С това равенство все пак момчетата на Клод Пюел отново са лидери с 10 точки, колкото има и Рен. Нат е 14-и с пет. В следващия кръг „зелените“ приемат  именно Рен, докато Нант гостува на Лил.