Шампионът на Франция Пари Сен Жермен бързо-бързо ликвидира съпротивата на новака Газелек-Аячо и го победи с 2:0 в мач от втория кръг.
Преди началото на мача новата звезда на парижани Анхел ди Мария по костюм раздаде „сърчица“ на публиката на „Парк де Пренс“, аплодиран от множеството по трибуните.

И без него ПСЖ бързо нагази Газелек Аячо.Тиаго Силва изведе Блез Матюиди отляво в пеналта на корсиканците и той с мощен изстрел прониза вратата им за 1:0 в 11-ата минута.

Десет минути по-късно самият Тиаго Силва се записа на таблото. След изпълнение на корнер от Тиаго Мота той скочи високо и с мощен удар с глава заби топката във вратата за 2:0.

Второто полувреме бе скучно и резултатът остана непроменен. Шампионите затвориха без усилия мача и събират 6 точки, водейки в класирането заедно с Реймс и Каен. Новакът Газелек Аячо засега е събрал само точка.