В двубой от 23-ия кръг на Лига 1 тимът на Тулуза победи Анже с категоричното 4:0. Попаденията за успеха на домакините дойдоха през втората част, а точни бяха Делор, Брайтауйт от дузпа, Треьо и Ола Тойвонен.

През първата част ще се запомни каратисткият удар в 38-ата минута, когато Сисоко и Треко се сблъскаха на терена, след като Сисоко се хвърли с крак напред срещу съперника си, а футболистите на двата тима леко се счепкаха на терена.

В крайна сметка Тулуза стигна до успеха с 4:0, а Сисоко получи жълт картон за влизането си срещу Треко.

Тулуза записа първи гол за първи път в последните си 5 мача, след като преди това записа 4 загуби без отбелязан гол в Лига 1. Делор отбеляза първото си попадение, след като се завърна във френския елит след престоя си в Тигрес. В класирането Тулуза заема 10-ото място с актив от 29 точки, а Анже е на 18-ото място в зоната на изпадащите с 23.