Отборите на Страсбург и Марсилия завършиха при равенство 1:1 в мач от 13-ия кръг на Лига 1.

Джонатан Клос стреля от границата на наказателното поле в 3-ата минута, а Матц Селс се намеси чудесно, за да избие.

Три минути след това домакините поведоха, след като Емануел Емега получи пас в наказателното и стреля покрай стража на Марсилия.

В 19-ата минута Хоакин Кореа също бе близо до гола, но нова отлична намеса на Селс спаси Страсбург.

Осем минути по-късно обаче гостите успяха да изравнят след гол на Клос, който шутира от движение на самата граница на наказателното поле.

В 46-ата минута Жордан Верету пропусна страхотен шанс да осъществи обрата за марсилци. Негова добавка мина на сантиметри от левия страничен стълб.

В 52-ата минута пък Амин Ари шутира от ръба на пеналтерията, но и неговото изпълнение не бе точно.

Мбемба Мангулу се извиси в наказателното при центриране от ъглов удар и стреля с глава встрани от вратата.

В 71-ата минута Дилан Бакуа от състава на Страсбург опита късмета си с изстрел от границата на наказателното поле, но топката срещна напречната греда.

В самия край на редовното време Пиер-Емерик Обамеянг се свлече в противниковото наказателно поле, но главният съдия не отрази претенциите за дузпа на гостите.

Така двата тима взеха по точка, Марсилия се намира на 9-о място в шампионата с актив от 14 точки, докато Страсбург е на 12-а позиция с 13 пункта.