Отборите на Олимпик Марсилия и Анже завършиха наравно 1:1 на "Стад Велодром" в мач от седмия кръг на Лига 1. ОМ заема третото място с 14 точки, на 2 зад Пари Сен Жермен и Монако, а Анже е последен с 3.

В рамките на няколко минути средата на първото полувреме и двата отбора останаха с десет души на терена. В 26-ата минута Лилиан Раолисоа от Анже получи директен червен картон, а четири след това Нил Мопе бе изгонен с втори жълт картон.

След почивката зрителите на стадион "Велодром" в Марсилия видяха два гола в рамките на три минути. Резервата Джон Роу откри резултата за домакините, но в 54-ата минута Фарид Ел Мелали възобнови равенството с гол от пряк свободен удар.

Майкъл Мурийо можеше да върне преднината на "олимпийците" в 68-ата минута, но голът му бе отменен заради игра с ръка.

Олимпик Марсилия остава на 3-ата позиция в класирането с актив от 14 точки. Анже заема последното 18-о мяст в подреждането с 3 точки. Анже е единственият отбор в първенството без победа.