Монако измъкна равенство 2:2 на Рен в среща от 34-ия кръг. Големият герой за "монегаските" бе Радамел Фалкао, който вкара на два пъти в края на срещат, за да донесе важна точка за тима.

Домакините стартираха мощно и поведоха още в 3-ата минута с гол на Адриен Хюну. Той беше точен след хубава флангова атака и центриране на далечната греда. Не след дълго Хюну се разписа отново, този път с премерен удар срещу излезлия да го пресрещне Сейду Си.

Монако не се огъна и още до почивката можеше да върне интригата. През второто полувреме гостите изцяло доминираха и заслужено изравниха. Фалкао намали в 69-ата минута, а в 75-ата се разписа отблизо с глава за крайното 2:2.

Монако е на 16-о място в класирането с 33 точки, колкото има и 17-ият Амиен. Рен е 11-и с 44 точки.