Анже отстъпи на Рен с 1:2 у дома в мач от 12-ия кръг на френската Лига 1. Гостите стигнаха до успеха с попадение на резервата Ловро Майер в четвъртата минута на добавеното време на втората част.

Преди това Амин Гуири откри за Рен в 43-та минута. Анже обаче стигна до изравнителен гол осем минути след началото на второто полувреме след точната интервенция на Амин Салама. Въпреки повечето ситуации пред противниковата врата и високия процент владение на топката, Рен трябваше да чака до 94-та минута, за да се поздрави с трите точки. "Златната" резерва Майер, който се появи от резервната скамейка в 69-та минута, се разписа от дузпа за крайното 2:1.

С победата Рен изпревари Марсилия и заема вече четвъртото място в класирането с 24 точки. Анже остава предпоследен с едва осем пункта. В следващия кръг гостува на Монако, докато Рен първо гостува на Фенербахче в турнира Лига Европа, преди да се изправи срещу Монпелие у дома за първенство.