Френският шампион ПСЖ пречупи съпротивата на Нант с 2:0 в двубой от 21-ия кръг на Лига 1. Кавани беше точен на два пъти в 21-ата и 65-ата минута.

През първата част парижани диктуваха събитията на терена и в крайна сметка успяха да поведат с попадение на Кавани в 21-ата минута на срещата.

Въпреки превъзходството си парижани не успяха да вкарат втори гол преди почивката.

През втората част ПСЖ успя да вкара и втори гол чрез Кавани в 65-ата минута от пряк свободен удар.

Интересно е да се отбележи, че последната победа на Нант над ПСЖ е на 16 октомври 2004 година с 1:0.

В края на двубоя Рабио нацели и гредата на Нант. След успеха ПСЖ заема 3-ото място с актив от 45 точки, а Нант е на 11-ото място с 25.