Френският шампион Пари Сен Жермен стартира кампания за набиране на средства в помощ на местните болници в борбата с коронавируса, съобщиха от тима.

"Откриваме специална платформа за набиране на средства. Пари Сен Жермен призовава за солидарност и съпричастност към здравните работници в болниците в Париж и цяла Франция. Призоваваме цялото семейство на ПСЖ да даде своя принос за кампанията", гласи съобщението на клуба.

ПСЖ вече събра 200 000 евро от продажба на специална серия лимитирани фланелки.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google