Оксер победи Лион с 2:1 у дома в първи мач от 24-ия кръг на Лига 1. Домакините трябваше да правят обрат, след като изоставаха на полувреме, но в крайна сметка прекратиха серията си от 11 мача без успех в първенството. За "хлапетата" поражението беше първо от четири кръга насам.

Гостите излязоха напред в резултата в 36-ата минута, когато се разписа Муса Дембеле. Нападателят се възползва от асистенция на Корентен Толисо.

В началото на втората част Оксер направи обрат в рамките на три минути. Първо в 50-ата минута домакините получиха дузпа, която Гаетан Перен реализира. Три минути след това Жубал направи пълен обрат, а с това оформи и крайния резултат.

Оксер заема предпоследно място във временното класиране с 18 точки. Лион е 9-и с 35 точки.