Отборът на Оксер победи Страсбург с 1:0 като домакин в среща от четвъртия кръг на френската Лига 1. С успеха Оксер се изкачи на пето място във временното класиране със 7 точки. Страсбург все още няма победа от началото на сезона и е 17-и в подреждането с 2 точки в актива си.

Единственото попадение в мача реализира Гаетан Перин в 29-ата минута на двубоя.

Още в деветата минута Димитри Лиенар получи отличен пас в атака за гостите, но пропусна. Кевин Гамейро пропиля друга добра възможност за Страсбург в 28-ата минута преди Гаетан Перин да открие резултата за домакините с попадение минута по-късно.

Хамза Сахи падна в наказателното поле на гостите в 50-ата минута, но реферът подмина претенциите на футболистите на Оксер за дузпа. Пет минути преди края на редовното време Кевин Гамейро можеше да изравни за Страсбург, но не успя да отправи достатъчно силен удар.