В двубой от 23-ия кръг на Лига 1 тимовете на Ним и Монпелие не се победиха, завършвайки 1:1. Домакините откриха резултата във втората минута чрез Ландре, но Анди Делор измъкна точката за гостите.

Още във втората минута на двубоя Лоик Ландре получи отличен пас след центриране от корнер и откри резултата в полза на Ним. До края на първата част Ним съумя да запази преднината си и се оттегли на почивка с гол аванс.

През втората част домакините опитваха да затвърдят преднината си, но при една отлична атака в 73-ата минута Анди Делор беше изведен очи в очи с вратаря на домакините и съумя да го прехвърли, за да изравни резултата. Ситуацията беше прегледана и с ВАР, заради съмнение за засада, но такава нямаше и попадението беше признато.

В крайна сметка крайният резултат дойде при 1:1 и двата отбора взеха по 1 точка. Ним заема 11-ото място с актив от 30 точки, а Монпелие е пети с 36, но и мач по-малко.