Отборите на Нант и Ница завършиха наравно 2:2 в мач от 27-ия кръг на Лига 1. Двата отбора си размениха по един гол през първото и през второто полувреме. Домакините от Нант предотвратиха загубата с гол в 88-ата минута. До тогава изоставаха с 1:2.

След ремито Ница е седми във временното класиране с актив от 43 точки, докато Нант е 14-и с 29.

Гостите поведоха в 5-ата минута, когато точен беше Терем Мофи. Той се възползва от подаване на Рос Баркли.

Половин час след началото резултатът беше изравнен. Муса Сисоко се разписа. Четири минути по-късно Нант получи правото да бие дузпа, която Людовик Блас пропусна.

След почивката паднаха още два гола. В 77-ата минута Юсуф Ндайишимийе даде аванс на Ница. Две минути преди края на редовното време Мостафа Мохамед оформи крайния резултат 2:2.