Килиан Мбапе предизвика истински фурор с фланелката на Пари Сен Жермен в двубоя срещу Реймс в мач от 12-я кръг на френската Лига 1. Нападателят реализира хеттрик, с което впечатли мнозина, тъй като тези негови попадения донесоха победата с 3:0 над противника.

Още в 3-а минута Осман Дембеле по страхотен начин намери Мбапе, който завърши прецизно от въздуха, бележейки страхотен гол. В 59-а минута френската звезда имаше далеч по-лесна задача, след като Карлос Солер го намери по чудесен начен, а нападателят завърши безпроблемно. В 82-а минута Брадли Баркола напредна до аутлинията и върна топката към точката на дузпата, където Мбапе само това и чакаше, за да я засече и да подпечата своя хеттрик.

Вижте във видеото страхотните голове на Мбапе и неговото избухване с хеттрик срещу Реймс!