Лион и Оксер завършиха 2:2 в двубой от 9-ия кръг на Лига 1. Жорж Микаутадзе отбеляза два гола за "хлапетата", а за гостите точни бяха Синали Диоманде и Хамед Жуниор Траоре. През първата част Лион имаше огромна доминация, като владееше топката и контролираше темпото, а в продължението получи шанс и да изпълни дузпа, с която се нагърби Жорж Микаутадзе, който бе безгрешен за 1:0.

В началото на втотарата част Диоманде изравни, а в 62-а минута Микаутадзе отново даде аванс на домакините след асистенция на Саид Бенрама. Само десетина минути по-късно Хамед Жуниор Траоре се възползва от асистенция на Диоманде, за да оформи крайния резултат - 2:2.

След това равенство Лион е 7-и с 14 точки, докато Оксер е на 13-а позиция с 10 пункта на сметката си.