С гол на Малик Фофана в четвъртата минута на продължението Олимпик Лион победи с 2:1 Тулуза като гост в мач от шестия кръг на френската Лига 1.

В "розовия град" домакините от Тулуза поведоха в 14-ата минута, когато точен бе Ян Гбоо.

Преднината на "виолетовите" обаче не се задържа дълго, тъй като Олимпик Лион изравни в 28-мата минута след автогол на Расмус Николайсен.

През второто полувреме двата отбора се дебнеха за грешка и гостите съумяха с плана си. В добавеното време Малик Фофана се оказа на правилното място, за да прати във вратата една отбита топка, с което да донесе успеха на тима си.

С победата Олимпик Лион, който е съперник на българския Лудогорец в Лига Европа, вече има 7 точки и се изкачи до десетото място. Тулуза е на 15-а позиция с 5 точки. / БТА