Ланс се наложи трудно с 3:2 след обрат у дома срещу Олимпик Лион в мач от 14-ия кръг във френското първенство.

Джейк О'Брайън откри резултата в полза на гостите след близо четвърт час игра, но Уесли Саид изравни в 26-ата минута.

След почивката Пжемислав Франковски се разписа в 52-ата минута от дузпа и 15 минути преди изтичане на редовното време, правейки резултата 3:2.

О'Брайън беше изравнил за 2:2 в 72-ата минута между двете попадения на поляка.

Ланс завърши срещата в намален състав заради грубо нарушение и червен картон на Флориан Сотока в 90-ата минута.

Домакините са на шесто място в класирането в Лига 1 с актив от 22 точки след десет поредни мача в първенството без поражение. Олимпик Лион има само 7 точки на 18-та позиция в подреждането след втората си последователна загуба.