Клермон изненада Олимпик Марсилия и го победи с 2:0 като гост в мач от 25-ия кръг на Лига 1. Точни за новаците бяха Мохамед Байо и Джим Алевина.

С успеха тимът събра 27 точки и заема 15-о място във временното класиране. Марсилия е втори с 46 точки.

Гостите поведоха в 13-ата минута. Тогава Аким Зедадка намери Мохамед Байо в наказателното поле и нападателят с мощен удар не остави шансове на вратаря за 0:1.

След половин час игра опасен удар на Дженгиз Юндер беше блокиран от защитник,  а малко след това домакините поискаха дузпа, която съдията не отсъди. В 39-ата минута Димитри Пайе направи самостоятелен удар и оправи удар, който беше избит от Джоко.

В 57-ата минута отново  вратарят на Клермон се отличи с ключова намеса след удар на Роние. В 67-ата минута с пропуск се отличи и Гендузи след изпълнение на корнер. Малко след това Роние се опита да изненада вратаря, но не сполучи.

В 85-ата минута Клермон сложи точка на спора, след като Джим Алевина с глава след центриране от корнер вкара за 0:2.