Клермон записа втора поредна победа в Лига 1, след като надви драматично с 2:1 Рен. Срещата беше от 18-ия кръг на френското първенство.

Грейон Куей даде аванса на домакините в 31-ата минута. Рен успя да стигне до изравнително попадение чрез Арно Калимуендо в 74-ата минута. Сами три по-късно гостите останаха с 10 души на терена, след като Берижо получи втори жълт картон. В 83-ата минута бретанците вече бяха с 9 човека, след като Омари получи директен червен картон.

Клермон се възползва от численото си предимство и измъкна победата в четвъртата минута на продължението на мача. Разписа се Йохан Гастиен.

Така домакините събраха 25 точки и заемат 9-о място във временното класиране, а Рен е 4-и с 34 точки.