Каен успя да спечели гоненицата в резултата с гостуващия Лион и го надви с 3:2 в мач от 20-ия кръг на френската Лига 1.

Закъсалите в класирането домакини поведоха с 2:0 в началото на мача. Каен бе подпомогнат от автогола на Максуел Корне от гостите още в 8-ата минута.

В 29-ата минута от дузпа Иван Сантини дублира преднината на своите.

Отново от бялата точка падна и третият гол в срещата, но той бе в полза на Лион. Негов автор стана Александър Лаказет в 35-ата минута. Топнападателят на „хлапетата“ се разписа и втори път – в самия край на полувремето, за да фиксира равенството 2:2 до почивката.

През второто полувреме падна само още един гол, а негов автор стана отново Иван Сантини, разписал се за втори път в мача в 61-ата минута.

След този си успех с 3:2 Каен излезе от „червената“ зона в края на класирането и с 21 точки е 15-и в подреждането.

Лион остана четвърти в таблицата с 34 точки.