Отборите на Бордо и Лион не се победиха в зрелищен сблъсък от 17-ия кръг на френската Лига 1. Двубоят завърши 2:2, като гостите може повече да съжаляват за изпуснатата възможност да си тръгнат с трите точки.

Лион на два пъти повеждаше в резултата, но допускаше изравняване. В 29-ата минута Джейсън Денайър даде аванс на “хлапетата”, но само седем минути по-късно Мало Густо изравни. В 41-та Тиаго Мендеш отново даде преднина за гостите, а резултатът се запази до почивката.

След паузата домакините върнаха равенството с попадение на Алберто Елис в 58-ата минута. До края и двата тима търсеха победата, като имаха чисти положения.

В самия край на мача пропуски пред вратата направиха играчи и на двата отбора, като особено впечатление направиха тези на Бруно Гимараеш, който първо пропусна от фаул, а след това и от игрово положение.

В добавеното време стражът на Лион Антони Лопеш отрази удар на Мбайе Нианг и така опази равенството за своя тим.