Отборите на Бордо и Олимпик Марсилия не успяха да излъчат победител в двубоя си от 19-ия кръг на Лига 1. Двубоят на стадион „Атлантик“ приключи при резултат 1:1, а двата гола паднаха в рамките на две минути през втората част.

През първото полувреме двата тима не предложиха вълнуващ футбол, като интересните положения пред двете врати почти липсваха, като всичко по-интересно се случи през вторите 45 минути.

Второто полувреме започна по добре за гостите от Олимпик. Марсилци поведоха в резултата в 56-ата минута, когато Жак Ромао засече отлично центриране от корнер и с глава откри резултата.

В ответната атака обаче, Бордо показа характер и успя да възстанови статуковото. С атака през центъра, Вахби Хазри се оказа на стрелкова позиция и не сгреши.

В заключителните минути на срещата и двата тима пропуснаха по една добра възможност, но в крайна сметка резултатът се запази непроменен до последния съдийски сигнал.

Във временното класиране Олимпик Марсилия заема десетото място, докато Бордо е 14-ти.