Марио Балотели отново стана герой за Ница, вкарвайки двете попадения за успеха с 2:1 над Дижон в мач от 18-ия кръг на Лига 1. Така Ница дръпна на лидерската позиция.

В 32-ата минута съдията отсъди дузпа в полза на домакините. Зад бялата точка застана Балотели, който непоколебимо се разписа за 1:0.

Само пет минути по-късно реферът даде наказателен удар и на Дижон, от който Жулио Тавареш  се възползва по най-добрия начин, изравнявайки (1:1).

До края на частта нямаше други попадения, но пет минути след почивката Балотели отново намери мрежата.

Арно Суке подяде отдясно, а Балотели бе на точното място и с лек удар залъга вратаря, давайки преднината на отбора си.

В 88-ата минута Дижон остана с 10 души на терена, след червен картон за Седрик Варо.

Каен се наложи с 3:0 над Метц. Ян Карамо, Иван Сантини и Папе Сане се разписаха за победата.