Марсилия стъпи накриво преди коледната пауза, записвайки равенство – 1:1, преди коледната пауза като гост на Анже. Стефан Баокен даде аванс на Анже в 36-ата минута, а Буна Сар изравни резултата в 84-ата минута на „Раймонд Копа”.

Срещата бе много двуостра, като двете попадения паднаха в едно от двете полувремена. Пръв удари Анже, като Бамба центрира добре отдясно за Баокен, който се извиси и отблизо прати топката с глава във вратата на Марсилия – 1:0.

Втората част обаче Марсилия натисна здраво, а изравнителният гол дойде в 84-ата минута. Флориан Товен овладя отдясно и центрира силно към Буна Сар, а той с гърди отблизо изравни резултата – 1:1.

По този начин ОМ остана шести преди паузата с 27 точки, докато Анже е 15-и с 19 точки.