Тимовете на Амиен и ПСЖ завършиха 2:2 и така не излъчиха победител в мача от 36-ия кръг на Лига 1.

Парижани откриха резултата в 26-ата минута, след като Единсон Кавани се разписа, след като получи пас от Пасторе, който направи двойно подаване с Ди Мария преди да пусне паса за попадението.

Домакините изненадващо изравниха резултата с гол на Муса Конате в 47-ата минута, но ПСЖ отново излезе напред в резултата, след като Нкунку порази вратата на домакините.

Нов гол на Конате изравни резултата и донесе точка за състава на Амиен. Така те спряха парижани по пътя им към кота 100 точки през сезона, тъй като вече няма как да ги постигнат.

ПСЖ е на върха с актив от 92 точки, а Амиен е на 12-ото място с 42 и си гарантира оставането в елита.