Пари Сен Жермен победи Бенфика с 3:2 в мач от „International Champions Cup“, който се игра в Торонто.

Португалците имаха надмощие в началото на мача, но Кевин Трап направи няколко важни намеси, като отрази удари на Силвио и Елисеу.

ПСЖ поведе в резултата в 29-та минута след чудесно изпълнение от страна на Жан-Кевин Агустин.

Бенфика изравни резултата в 34-та минута. Първоначално Трап отрази удар на Николас Гайтан, но при добавката Талиска не сбърка и прати топката във вратата на парижани.

Португалците направиха пълен обрат в 42-та минута, когато Гайтан комбинира с Жонас и той вкара за 2:1.

Бенфика можеше да вкара трети гол в 49-та минута, но след удара на Талиска топката срещна напречната греда.

ПСЖ изравни резултата в 64-та минута, след като Лукас Моура реализира отсъдената дузпа в полза на френския отбор.

Французите стигнаха до победа след гол на Динье в 79-та минута.