Отборът на Монако победи с 3:2 състава на Ница и по този начин се изкачи на трета позиция във временното класиране на Лига 1. Парк откри за домакините след 18 минути игра преди Бен Саада да изравни за 1:1 в началото на второто полувреме.

Отново Парк даде преднина на своя тим с втория си гол в мача в 60-ата минута, а две по-късно Нене покачи на 3:1. До края на срещата падна още един гол и той бе в мрежата на Монако. Новото попълнение на Ница Дидие Дигар намали за 2:3, но до края тимът му не успя да стигне до равенството. В даденото продължение на мача гостите останаха и с човек по-малко.

Рен нямаше никакви проблеми при домакинството си на Гренобъл и вкара четири безответни гола. Успехът изкачи отбора на осмо място във временното подреждане, а Гренобъл остава закотвен на последната позиция.

В друг мач от днес Тулуза също спечели трите точки като гост на Льо Ман. Андре-Пиер Жиняк и компания се наложиха с категоричното 3:1.