Монако спечели категорично домакинството си на Бордо и спечели с 4:0 в мач от 9-ия кръг на Лига 1.

Монегаските откриха резултата от дузпа в 28-ата минута на срещата като точен беше Бен Йедер. Само две минути по-късно домакините вече водеха с два гола, след като Мартинс от няколко метра намери мрежата при празна врата, а асистенцията дойде от Агилар. Резултатът стана 3:0 в 31-ата минута на двубоя, като Кевин Фоланд се разписа след асистенция на Бен Йедер. Така в рамките на 3 минути домакините решиха изхода на срещата с 3 безответни гола.

Точка на спора в мача сложи с втория си гол в мача Кевин Фоланд в 58-ата минута като той се възползва от пас на Мартинс и оформи крайния резултат.

След успеха Монако заема 7-ото място с 14 точки, а Бордо е на 12-ото място с 12.