Отборите на Лориен и Тулуза не успяха да се победят и завършиха при 0:0 в мач от 11-я кръг на френската Лига 1. Съставът на Лориен имаше повече възможности за спечелване на двубоя, още повече, че от 67-та минута игра с човек повече, след като Павле Нинков получи втори жълт картон и съответно червен.

През първото полувреме Тулуза също имаше възможност да отбележи от Муса Сисоко не успя да реализира. Лориент пък пое инициативата след първите 30 минути на двубоя, но това също не завърши с гол във вратата на съперника.

В друг мач от кръга Олимпик Марсилия постигна домакинска победа с 2:0 над Аячо, с което тимът заема 12-а позиция в подреждането с 12 точки, колкото има и Оксер.

В герой за Олимпик Марсилия се превърна Андре Аю, реализирал и двата гола. Въпреки че пропусна дузпа, нападателят все пак получи овациите на своите, заради спечелените три точки.