Отборът на Бордо победи състава на Дижон с 2:0 като гост на стадион "Гастон Жерар". Уи-джо Хуанг реализира първото попадение в 11-ата минута, а крайният резултат бе оформен от Лорис Бенито в 47-ма минута.

В 11-ата минута, с брилянтно индивидуално действие нападателят на Бордо Уи-джо Хуанг намери мрежата с прецизен техничен удар в долния десен ъгъл на вратата.

Две минути след началото на второто полувреме Бордо вкара своето второ попадение в срещата. Защитникът Лорис Бенито демонстрира хладнокръвие в наказателното поле, стреляйки ниско от движение в средата на вратата.

С актив от 4 точки, „жирондинците” заемат 8-ма позиция в класирането на Лига 1, а съставът на Дижон се намира на 18-та позиция, като все още няма точка.