Литва постигна минимална победа с 2:1 Сърбия в протоколна световна квалификация от група 7.

Домакините поведоха още в 20-та минута, когато се разписа Калонас. Все пак Милан Йованович успя да изравни резултата в 59-та минута, но Мариус Станкевичиус с гол попадение в 68-та минута донесе победата за Литва.

Въпреки загубата националният отбор на Сърбия воден от Радомир Антич се класира за световното първенство завършвайки на първо място в своята група.

Франция победи с 3:1 Австрия в световна квалификация от същата група, но „петлите” ще играят само бараж.

Домакините поведоха още в 13-та минута, когато точен бе Карим Бензема, който се възползва от неразбирателство в отбраната на Маншафта.

Тиери Анри удвои преднината на „петлите” в 26-та минута, когато бе точен от бялата точка.

Австрия върна едно попадение в 48-та минута, когато се разписа Марк Янко.

Крайното 3:1 в мача оформи Андре-Пиер Жиняк в 66-та минута.

В мач без никакво значение Румъния победи с 3:1 Фарьорските о-ви.