Без Христо Янев в състава Гренобъл загуби с 0:2 от лидера и шампиона на Франция Лион в срещ от 21-я кръг на Лига 1.

Българският футболист остана извън групата на своя тим, а неговите съотборници така и не намериха начин да се противопоставят на именития си съперник, който след успеха остава начело в класирането.

Първото попадение в мача падна в 15-та минута и бе дело на Едерсон. При такъв резултат се оттеглиха двата тима на почивка.

През втората част Лион успя да съкруши Гренобъл напълно и да предизвести изхода на срещата в 77-та минута, с попадение на Сезар Делгадо.

След спечелените три точки лидерът на Франция запази първото си място, като увеличи актива си на 42 точки, докато Гренобъл заема 12-а позиция с 25 точки.