Льо Ман продължи успешната си серия, след като победи с 3:2 Сент Етиен в мач от 14-ия кръг на френската Лига 1. Домакините останаха с човек по-малко, но въпреки това успяха да стигнат до успеха.

Резултатът за Льо Ман откри Мело, след като реализира дузпа в 20-та минута на срещата. Веднага след това обаче Варо изравни за гостите. В 27-та минута Сесеньон си изкара директен червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко. Численото предимство на Сент Етиен си каза думата и те логично поведоха – в 41-та минута Жилиоти също се разписа от 11-метров наказателен удар. Домакините обаче показаха морал и изравниха макар и с един по-малко. Ромарич отбеляза изравнителния гол две минути преди почивката.

Победата за Льо Ман донесе Мело, след като реализира втора дузпа за своя отбор.

Льо Ман заема четвърто място във временното подреждане с 23 точки, а Сент Етиен е на осмо с 18. Останалите мачове от първенството се играят по-късно тази вечер.