Отборът на Брест се наложи с 2:0 над Лил в мач от 22-ия кръг на френската Лига 1.

Първото попадение падна още в третата минута и бе автогол на Тиаго Джало, който опита да избие топката след центриране, но вместо това я прати в собствената си врата. Последваха няколко шанса за Лил, но "мастифите" не успяха да ги материализират.

Втората част не предложи кой знае какви възможности, като зрелището бе запазено за последните секунди на мача. Дълбоко в добавеното време Зеки Чилик препъна съперник с неразчетен шпагат и подари дузпа на противника. Стив Муни се нагърби с изпълнението от бялата точка и бе безкомпромисен за 2:0.

Така Лил сложи край на серията си без загуба и остава осми с 32 точки, докато Брест най-накрая победи и вече е 12-и с 28 пункта.