Съперникът на Левски в групите на Лига Европа Лил завърши с равенство 1:1 с Ница в мач от четвъртия кръг на френската Лига 1.

Гостите от Ница откриха резултата в 34-ата минута от дузпа, като Емерс Фае не пропусна от бялата точка. В 67-ата минута Лил успя да изравни, след попадение на белгийския национал Еден Азар за 1:1.

Съставът на Лил: Ландрьо, Дебюши, Емерсон, Рами, Шеджу, Балмон, Рио Мавуба (56’-Соу), Кабайе, Азар, Фро, Жервиньо (90’-Уаде).

Съперникът на Левски е на десето място в Лига 1 с четири точки от четири мача.

В другите срещи от френското първенство Сошо изненадващо надделя като домакин над ПСЖ с 3:1. Домакините реализираха всичките си попадения в първите 45 минути от мача. Майга откри резултата в 13-та минута, като след това последваха попадения на Идеи и Перкюи в 20-та и 45-та минута. Парижани успяха да върнат едно попадени в 50-та минута, след като Орау отбеляза.

В друг двубой от Лига 1 Монако победи Оксер с 2:0. В късния неделен мач Бордо и Олимпик Марсилия направиха равенство 1:1.