Истински голов спектакъл си спретнаха отборите на Лил и Лион, като домакините стигнаха до драматична победа с 4:3 в мача от 15-я кръг на френската Лига 1.

Гостите бързо поведоха в резултата с два гола, които реализира аржентинската звезда Лисандро Лопес във 2-та и 22-та минута.

„Песовете” все пак върнаха едно попадение в 24-та минута, когато се разписа бившия футболист на Лион Пиер-Ален Фро.

Лисандро оформи своя хеттрик в 35-та минута, когато отново върна два гола аванс за Лион.

През второто полувреме обаче домакините се развихриха и стигнаха до трите точки в мача, след като надиграха тотално своя съперник.

Лил изравни резултата след попаденията на Жервиньо в 53-та минута и Кабайе в 70-та.

Победното попадение в срещата падна в последните секунди на срещата, когато Жервиньо отбеляза своето второ попадение в срещата.

След тази загуба Лион падна на четвърта позиция с 26 точки, а Лил е на десето място с 22 точки.